9 szczeniąt

Astra, Avant, Corsa, Fiesta, Touran, Toledo, Mondeo, Punto, Vectra

WIELKOŚĆ: SZCZENIĘTA DOCELOWO NIEDUŻE

DATA PRZYJĘCIA: 12.03.2017 r.

POCHODZENIE: INTERWENCJA FMP

Szczenięta z naszej interwencji są gotowe do adopcji. Szczenię można przygarnąć w sobotę od godz. 12:00 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej 3. Pieski są zaszczepione p/chorobom wirusowym, odrobaczone i odpchlone. Ich mamusia to nieduża suczka, ważąca ok. 12 kg. Do adopcji jest 5 piesków i 4 suczki, których zdjęcia podglądowo umieszczamy.

Jakie są warunki adopcji?
1. Podpisanie umowy adopcyjnej, która zobowiązuje do troski o adoptowane zwierzę, zastrzega nam prawo wizyt poadopcyjnych.
2. Wysterylizowanie psa w terminie do ukończenia 9 miesiąca życia na koszt nowego właściciela.
3. Zapewnienie właściwych warunków bytowych. Nie oddamy szczeniąt do zamieszkania w budzie!

Prosimy o przygotowanie się na szczegółowe pytania o możliwości sprawowania opieki nad psami, gdyż jest to zobowiązanie na kilkanaście lat. Nie zależy nam na tym, aby szybko oddać maluchy, ale na mądrych adopcjach. Przyszłych właścicieli prosimy o rozważne podjęcie decyzji, gdyż każdego czeka rok intensywnej pracy wychowawczej z nowym członkiem rodziny.

Prosimy o NIEDZWONIENIE DO FUNDACJI/SCHRONISKA. Zapraszamy osobiście w sobotę od godz. 12.
Nie rezerwujemy zwierząt, decyduje kolejność zgłoszeń na ul. Pogodnej w tę sobotę i pozytywna weryfikacja nowego opiekuna (patrz info o szczegółowych pytaniach).