BETA

Przeżyła piekło, teraz szuka raju na ziemi!

WIELKOŚĆ: średnia (ok. 20 kg)

DATA PRZYJĘCIA: 24.03.2017 r.

POCHODZENIE: UG ŻARÓW

WIRTUALNY OPIEKUN: BRAK

Beta to suczka, której człowiek zgotował okrutny los… Spędziła długie lata na łańcuchu, zapchlona, niedożywiona… Jej szczęściem okazał się być moment zerwania uwięzi i… fakt, iż znalazła się w schronisku.

Suczka przeżyła ropne zapalenie skóry, koszmarne zapchlenie, a także wypadek lub kopnięcie. Musiała mieć operacyjnie usuwaną przepuklinę z krwiakiem na brzuchu. Poprzedni właściciel zaniedbał wszystko. Ile musiała wycierpieć na łancuchu? Nie wiemy. O przeszłości mówi nam tylko wygojona rana na szyi i smród zaschniętej ropy na psie… Oczywiście obecnie Becia po kąpieli i wskutek dobrej opieki promienieje 🙂 Jest fantastycznym psem!

Becię udało się wykąpać, odkarmić. Obecnie tryska życiem i radością. Kocha wszystkich ludzi, a spacer traktuje tak, jakby miał być ostatnim w jej życiu. Bardzo docenia każdy gest dobra ze strony ludzi, a swoim opiekunom ufa bezgranicznie. Może zamieszkać w domu z dziećmi, ale małe może przewrócić w swoim szczęściu. Ma wybiórczą akceptację psich kolegów – zapraszamy na zapoznanie. Koty goni. Potrafi zachowywać czystość, ale potrzebuje sporo ruchu.

Beta wycierpiała zbyt wiele w swoim życiu. Szukamy jej kochającego domu, który zapewni jej dobrobyt do ostatnich dni!