Aktualności minionych dni

W ostatnich dniach dużo pozytywnych wydarzeń ma miejsce w naszym schronisku 🙂 Na początek najlepszy news: Jeżykowi i Śnieżkowi udało się znaleźć wspólny dom nieopodal Świdnicy! Po kilku miesiącach pobytu u nas nareszcie znalazła się Dobra Dusza chętna pokochać tych psich przyjaciół. Mają do towarzystwa jeszcze inne psiaczki i trzymamy kciuki za powodzenie tej adopcji!

Nasza biurowa piękność – Brunhilda – po wielu miesiącach została odnaleziona przez swoich właścicieli! W minioną sobotę zadowolona i szczęśliwa wróciła w ramionach ukochanej pani do swojego domku.

Nasze starsze pieski – Alf i Morus dzięki Waszym darom w postaci suplementów na stawy odzyskały komfort życia. Łapki nie bolą. Z tych prezentów korzysta także Ares, który jako wielkopies miewa problemy z podnoszeniem po długim leżeniu. 

Nasze dzikuski odzyskują wiarę w człowieka. Trwa intensywna socjalizacja Krasnalowych Dziewczyn, Pixi oraz Dixi. To psy, których nie zobaczycie na naszych stronach, gdyż nie są do adopcji. Publikujemy tylko migawki z ich socjalizacji. Dzięki Wolontariuszom jest naprawdę cudownie 🙂

A poza tym… wiosna! Mordki cieszą się słoneczkiem, spacerują u boku Wolontariuszy i potrzebują Waszej pomocy 🙁 W tej chwili pilnie potrzebujemy karmy w puszkach/saszetkach dla psów. Nasze zapasy mokrej karmy są już niewielkie, a psiury je kochają!

Jeśli ktoś chce podarować taki pyszny prezent naszym pieskom, będziemy w ich imieniu ogromnie wdzięczni!