DUSZEK

Duszek w typie spaniela pokocha od zaraz! 🙂

DATA PRZYJĘCIA : 31.05.17

POCHODZENIE : Jaworzyna Śląska

WIELKOŚĆ : Dorosły

Duszek to pies, którego praktycznie nie ma. Siedzi samotnie w jednym z boksów w pawilonie i powoli znika… Dlaczego nie zyskuje sympatii? Bo ma siwy pyszczek? Bo nie domaga się intensywnie kontaktu? Duszek jest, czeka i prosi o pomoc!

To psiak, który trochę już przeżył w swoim życiu. Trafił do nas krytycznie zapchlony, osłabiony. Pies nie był w stanie chodzić! Dopiero po leczeniu, kiedy otrzymał dobrej jakości pokarm, miękkie legowisko i troskę pracowników i wolontariuszy, odżył i dziś jest bardzo wesołym i pogodnym psem.

Duszek potrzebuje spokojnego domu. Nie sprawdzi się w domu z malutkimi dziećmi. Pies niedosłyszy i może się wystraszyć najmłodszych członków rodziny.

Lubi spędzać czas z ludźmi, zawsze jest wdzięczny za chwilę uwagi. To ulubieniec wolontariuszy, gdyż na spacerach jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy i lubi się przytulać.  Duszek najchętniej nie rozstawałby się z człowiekiem.

Przyjazny piesek czeka na mądrego opiekuna, który będzie potrafił się nim zaopiekować i dać to, czego potrzebuje – TROSKĘ. Sprawdzi się w mieszkaniu, nie wyje, nie niszczy, zachowuje czystość. Akceptuje inne zwierzęta, jest neutralny w kontaktach z nimi.

Duszek apeluje o domek. Nie pozwólmy aby spędził resztę swojego życia w schronisku!