ZEUS

Dostojny, srebrny Zeus szuka bezpiecznej przystani!

DATA PRZYJĘCIA: 1.07.17

POCHODZENIE: Świdnica

WIELKOŚĆ: Dorosły

Zeus to buro-srebrny dość pokaźnych rozmiarów kot. Niech Was jednak nie zwiedzie ta wizualna potęga Zeusa, w głębi duszy to naprawdę delikatne stworzenie, potrzebujące troski i miłości właściciela.

Zeus to kot ceniący sobie spokój. Nie narzuca się, jest bardzo spokojnym stworzeniem. Jest przyjaznym i kochanym kocurem. Podrapany za uchem zaczyna mruczeć, miziać się.

Kot ma duży problem: nie odnajduje się w schroniskowej kociarni, pełnej czworonogów. Stresuje się w towarzystwie  żywiołowych i dominujących kotów. Zamieszkał w jednej z budek, którą opuszcza tylko, kiedy inne koty są daleko od niej. Innym problemem Zeusa jest BRAK OGONA. Kot został potrącony, ktoś przejechał po jego ogonie.. Kiedy do nas trafił, amputacja była operacją ratującą życie.

Nie możemy mu pozwolić na długi pobyt u nas- załamie się i popadnie w depresję… jest wspaniałym kotem, który zasługuje na jak najlepszy dom.

Kocur potrafi korzystać z kuwety, nie wyraża u nas potrzeby wychodzenia na dwór. Jest łagodnym zwierzęciem i szuka pomocy oraz spokoju!