DORIS

Doris – czarna elegantka do wzięcia od zaraz!

Data przyjęcia: 08.07.2017
Pochodzenie: Bolków
Wielkość: Średnia, ok. 20 kg.
Wirtualny Opiekun: BRAK

Historie takie jak u Doris nie są nam obce… Domowa sielanka, kochająca pani, nagły wyjazd za granicę, puste mieszkanie a w konsekwencji  zimny, schroniskowy boks pozbawiony tak dobrze znanej kanapy. Nie każdy pies potrafi odnaleźć się w tak odmiennej sytuacji, z dnia na dzień przyjmując zupełnie nową rzeczywistość. Doris niestety tego nie potrafi.
Jej smutne skomlenie niesie się po pawilonie, gdy na korytarzu pojawi się jakaś osoba; zaś każde wyjście na spacer to istne apogeum radości. Suczka potrafi pięknie chodzić na smyczy, nie niszczy rzeczy oraz zachowuje czystość.

Podsumowując: Doris to bardzo proludzki, łaknący kontaktu i miłości pies, który zdaje się nie potrzebować nic więcej jak tylko własnego człowieka – takiego, który już jej nie opuści, pozostawiając na łaskę i niełaskę świata. Jest spokojna i pełna ogłady, aczkolwiek bardzo wyraźnie celebruje swoją radość gdy zobaczy znajomą sobie osobę. Suczka nadaje się do mieszkania w bloku oraz w domu z ogrodem. Ma neutralny stosunek do innych zwierząt.

.