Zbiórka 228 m2 płytek!

Pojedynczy boks w pawilonie

Przyjaciele, zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie naszym psiakom płytek, które są nam niezbędne do sprawnego funkcjonowania. Farba, którą pokryto ściany okazała się być nieskuteczna i musimy pokryć ściany boksów w pawilonie płytkami. Dzięki temu utrzymanie czystości, dezynfekcja będzie łatwiejsza, a dodatkowo stworzymy psiakom bardziej kolorowy świat aniżeli szaro-białe odcienie ścian i podłogi w chwili obecnej…

W jednym boksie musimy pokryć 12 m2 ścian płytkami. W pawilonie boksów jest 19, zatem cała powierzchnia do pokrycia to 228 m2. 

Zbieramy wszystkie płytki. Mogą być różne ich wymiary, przyjmujemy też pojedyncze sztuki. Chcemy stworzyć barwne mozaiki i niepowtarzalne boksy. Planujemy 19 koncepcji, a płytki położymy samodzielnie, aby minimalizować koszty. Z pewnością po remontach w Waszych domach zalegają niepotrzebne, pojedyncze sztuki. Nie wyrzucajcie ich 🙂 Jeśli są niepopękane, my wykorzystamy je dla dobra naszych piesków.

Z miłą chęcią przyjmiemy również kleje do płytek, grunty, fugi. Wszystko to będzie niezbędne do wykonania naszego mini remontu.

Zdjęcie użytkownika FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.Chcesz wspomóc inicjatywę, a nie możesz dostarczyć nam osobiście wskazanych rzeczy? Wpłać darowiznę na konto z dopiskiem: „płytkowanie pawilonu”. Twoje wsparcie zostanie przeznaczone na zakup klejów, gruntu, fug.
Fundacja Mam Pomysł, nr konta: 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082

Pokolorujmy wspólnie świat psów ze schroniska!

Płytki można dostarczać do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Pogodnej 3 w Świdnicy. W przypadku większej ilości, nasz kierowca odbierze od Państwa dary, prosimy w takiej sytuacji o kontakt telefoniczny.

Osoba odpowiedzialna za zbiórkę: Adrianna Kaszuba – tel. 790 241 451

O postępach zbiórki będziemy informować na wydarzeniu na FB: KLIK! Zapraszamy do udostępniania i dołączania 🙂

Płytkujemy boksy w tym budynku, tj. pawilonie psów: