Abi

Abi – mała suczka z interwencji szuka dobrego domu!

DATA PRZYJĘCIA: 6.10.17

WIELKOŚĆ: MAŁA, OK. 12 KG

POCHODZENIE: FMP

Abi to sunia, która do schroniska przyjechała razem z Afrą. Wskutek zgłoszenia o zamkniętych na strychu psach, żyjących w brudzie i odchodach, inspektorzy Fundacji Mam Pomysł podjęli interwencję w niewielkiej miejscowości Kostrza. Jak się okazało, prośba o pomoc była bardzo zasadna – 2 małe suczki żyły zamknięte w komórce, gdyż zmarli wszyscy ludzie, którzy się nimi zajmowali do tej pory i zostały pozostawione w rękach mieszkańców, którzy podrzucali im jedzenie…

Psy zabezpieczono i przywieziono do naszego schroniska. Suczki są po sterylizacji, zaczipowane, odrobaczone, odpchlone i zaszczepione.

Abi to sunia, która czuje się dużo lepiej w towarzystwie koleżanki Afry. Jest mniej śmiała i nie ufa obcym osobom. Aby zdobyć jej zaufanie, trzeba troszkę podrapać za uszkiem, troszkę pobyć w jej boksie i wyjść na spacer. Ona uwielbia spacery i to spełnienie jej marzeń.

Abi nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Potrzebuje spokoju, miłości i czułości. Kota ignoruje, towarzystwo psa mile widziane. Idealnie się sprawdzi w domu z ogródkiem.