Szczenięta

Dwie suczki i jeden piesek do adopcji od 30.11.17 r.

19 listopada do Schroniska przyjęto 2 suczki, obydwie kudłate i urocze. Jedna jest czarna z białymi plamkami a druga czarna-podpalana z białymi wstawkami. Są bardzo żywotne i spragnione kontaktu z człowiekiem. Mają niecałe 2 miesiące. Docelowo urosną na niewielkie pieski.

21 listopada przyjęliśmy do Schroniska całego czarnego, gładkowłosego pieska. Ma ok. 2 mce. Jest miłym, ale nieco bardziej spokojnym niż koleżanki pieskiem. Także kocha ludzi i potrzebuje domu. Wyrośnie na niewielkiego pieska.

Uwaga!

Niestety nie mamy 100% pewności, co z tych psiaków wyrośnie. Adopcja szczenięcia ze schroniska powinna być bardzo dobrze przemyślana. Pieski są do nauczenia od podstaw czystości, prawidłowych kontaktów ze zwierzętami i dobrych manier. „Samo się nie zrobi”, niestety i bardzo prosimy się nad tym zastanowić. Szczeniąt nie wydajemy do domów, w których mają zyć na zewnątrz. Nasza umowa zakłada wizyty po adopcji i konieczność wysterylizowania psa po osiągnięciu dojrzałości.

Zwierząt nie rezerwujemy, celem adopcji należy się zgłosić 30 listopada w godzinach pracy schroniska. Koniecznym jest posiadanie dowodu osobistego celem podpisania umowy adopcyjnej. Schronisko ma prawo odmówić wydania zwierzęcia osobom, co do których jest podejrzenie, że nie zapewnią stosownej opieki szczenięciu.

Mamy nadzieję, że pieski znajdą dobre, świadome ich potrzeb domy i wyrosną poprawnie zsocjalizowane i zadbane. Pies to zobowiązanie na kilkanaście lat i wierzymy, że nowi opiekunowie są tego świadomi.

EDIT: DO ADOPCJI POZOSTAŁA JEDYNIE SUNIA TRICOLOR