PROJEKT ŚWIĘTA – zostań Mikołajem :)

Przyjaciele,

idą Święta, to czas magiczny, wyjątkowy i rodzinny. Świąteczny klimat buduje ubieranie choinki., przystrajanie domów i czas spotkań. Chcemy, żeby nasze pierwsze Święta Bożego Narodzenia w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt były wyjątkowe, więc uruchamiamy „Projekt Święta” i liczymy, że wspólnymi siłami osiągniemy magiczną atmosferę. 🎅🎅🎅

Możesz włączyć się w jedną z części grudniowego przedsięwzięcia:

1. Podarować Schronisku świąteczne ozdoby – lampki, łańcuchy, wieńce, stroiki, aby udekorować obiekt, by o tej porze roku było kolorowo i świątecznie!

2. Zostać prawdziwym Św. Mikołajem i spakować prawdziwy prezent pod schroniskową choinkę!

Możesz przekazać i zapakować:

dla psów: naturalne gryzaki, aby miały świąteczny łakoć,

dla kotów: mokrą karmę bez zbóż, którą kochają nasze sierściuszki (marki to np.: Animonda, Ferringa, Applaws, Cosma, itp.). Kotki z Saperów pięknie przybierają na takowych!

Spakuj podarunek w kartonik, przewiąż wstążką i dostarcz na Pogodną! Otworzymy prezenty 25 grudnia, podarujemy zwierzakom i uwiecznimy to dla Was!

3. Dorzuć złotóweczkę do Świątecznej Skarpety! Zapraszamy do udziału w zbiórce na portalu pomagam.pl. Kwota jest ustalona, ale każda suma jest cenna. Celem jest zgromadzenie funduszy na leczenie naszych podopiecznych (mamy m.in. Nel chorą na grzybicę skóry, kotkę Carlę z problemami skórnymi, chorego na koci katar Ogonka, Cesję, Filonkę i kilka innych). To największy koszt i każde wsparcie jest dla nas na wagę złota, opieka weterynaryjna w 1 miesiącu działania schroniska to koszt około 9 tysięcy złotych (szczepienia, odrobaczenia, badania krwi i kału, testy FIV i FeLV u kotów, sterylizacje, specjalistyczna karma, środki dezynfekcji).

Zapraszamy do uczestnictwa w zbiórce, tutaj link: KLIK

Fundusze można wpłacać również bezpośrednio. Koniecznie z dopiskiem „Świąteczna Skarpeta”

Fundacja Mam Pomysł
07 1750 0012 0000 0000 3089 1082

4. Podaruj dom na zimę! Wolontariusz Patryk wykonał charytatywnie sesję świąteczną, aby podtrzymać klimat Świąt i pomóc zwierzętom znaleźć nowe domy w okresie zimowym, szczególnie tym starszym i długo przebywającym w Schronisku. Poniżej galeria zdjęć z tej sesji. Wystarczy je udostępniać i włączyć się w poszukiwania domków 🙂

🎄🎄🎄 Z góry wszystkim dziękujemy za dołączenie do akcji. Pozostało 16 dni do Świąt Bożego Narodzenia. Zrobimy psiakom i kociakom super Święta? 🎄🎄🎄

Oczywiście każdy podarunek jest cenny i zawsze można wesprzeć nasze Schronisko, niekoniecznie w tej akcji 🙂 Na stronie www.schroniskoswidnica.pl w zakładkach: Darowizny rzeczowe i Darowizny finansowe.