Czas pełen wrażeń :)

Tym wpisem chcielibyśmy podsumować nasze działania minionego czasu, bo działo się mnóstwo!

Mieliśmy przyjemność odwiedzać kolejne szkoły i przedszkola, albo oni odwiedzali nas! Podczas wszystkich spotkań prezentowaliśmy pracę naszego schroniska, instruowaliśmy o zasadach bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami, a także odpowiadaliśmy na szereg pytań dzieci i młodzieży 🙂 Dzielnie towarzyszyły nam Tekla i Elza 🙂 Obrazki ze spotkań możecie podejrzeć w galerii poniżej:

Kolejne płytki, w ogromnej ilości, dotarły do nas! Kim byli dobroczyńcy? 

  • Sklep Leroy Merlin w Świdnicy,
  • CerDekor Świdnica,
  • Sklep Ameoli w Świebodzicach,
  • MG Łazienki&Wnętrza.

Płytkowanie pawilonu nadal w toku, pracy jest naprawdę dużo, więc postępów nie ma zbyt wiele, ale dzielnie walczymy 🙂

Stale otrzymujemy wsparcie w postaci darowizn od osób prywatnych i sklepów w postaci prezentów dla naszych zwierzaków. Układacie je pod choinką, a tam już się to nie mieści! Bardzo dziękujemy za wspieranie nas 🙂

Sklep VisVitalis przekazał 500 zł na leczenie Saby, Salon Magnifique wsparł naszą świąteczną skarpetę kwotą ok. 300 złotych, Sklep zoologiczny „Kubuś” stale organizuje zbiórkę dla naszych podopiecznych. Dobroczyńców jest mnóstwo!

A nasze eventy w mieście?

14 grudnia, w czwartek, dzięki uprzejmości firmy RST, organizowaliśmy w ich siedzibie kiermasz aby zbierać fundusze potrzebne Sabie, w związku z koniecznością podania jej komórek macierzystych. W jeden wieczór udało się uzyskać 716 złotych, a mieszkańcy Świdnicy wzbogacili się o nowe przedmioty 🙂 Mini galeria poniżej.

Największym zainteresowaniem cieszyły się piękne bombki – rękodzieło dzieci z Przedszkola nr 4 oraz dzieci pracowników firmy Electrolux, podarowane nam z myślą o wsparciu braci mniejszych. Są (a raczej były 🙂 ) przepiękne!

Weekend to czas 2 imprez. W sobotę i niedzielę, dzięki uprzejmości Świdnickiego Ośrodka Kultury, nasi podopoieczni uzyskali kolejną pomoc!

Stoisko nr 37 było naszym stoiskiem na Jarmarku Świątecznym w świdnickim rynku. Celem naszych działań tam prowadzonych, była pomoc Sabie. W 1. dzień Świdniczanie przekazali suni 688 zł, a drugiego dnia 685,35 zł!

 

W sobotni wieczór w świdnickim Klubie Bolko organizowany był koncert, podczas którego zorganizowano zbiórkę i również wsparto psiaki finansowo oraz rzeczowo.

Dziać się będzie nadal, gdyż coraz więcej osób decyduje się zostać Świętym Mikołajem dla naszych zwierzaków! A o co chodzi? To najlepiej wyjaśniamy tutaj: klik! 

Zimą potrzeby zwierząt nie maleją, a żadne z nich, szczególnie spośród tych starszych, nie chce zostać u nas na zawsze…

 

Za okazane serce bardzo dziękujemy w imieniu naszych braci mniejszych!