Prezes i Wiceprezes

Prezes i Wiceprezes – dwa kocie klony, które szukają domów!

DATA PRZYJĘCIA: 19.10.17

POCHODZENIE: ŚWIDNICA, UL. SAPERÓW

IDENTYFIKACJA: nr 417 i nr 411

Wiceprezes ma dodatni wynik testu na obecność wirusa kociej białaczki.

Prezes i Wiceprezes – dwa z 18 kotów z interwencji przy ul. Saperów, ogólne informacje o wszystkich kotach znajdują się tutaj: KLIK Prezes adoptowany dn. 23.01.18! Do adopcji Wiceprezes!

Te koty są w zasadzie klonami. No, dla bardziej wtajemniczonych dostrzegalna jest różnica w rozłożeniu białych plam i ta ich buro-biała szata okazuje się być zupełnie różna.

Czy koty muszą iść w pakiecie do adopcji? NIE, absolutnie! Tylko są do siebie łudząco podobni, również charakterem, więc nie dublując opisów, przedstawiamy koty do adopcji – Prezes i Wiceprezes 🙂

Jakie mają charaktery? Jak wspomnieliśmy – identyczne. Są to koty nieagresywne, ale nieśmiałe. Nie lubią narzucania kontaktu, gwałtownych chwytów. Żyły w trudnych warunkach i potrzebują dużo troskliwej opieki, czasu, miłości nowego właściciela.
Gdy opiekun jest w posiadaniu czegoś dobrego i koty go znają, to nawiązanie interakcji nie jest trudne. Prezes i Wiceprezes stają się wtedy milsi, ocierają się, pozwalają się głaskać, a zadarty w górę ogon symbolizuje zadowolenie 🙂

Akceptują inne koty.

Czy znajdzie się dla nich wyrozumiały, dobry dom?

Prezes:

Wiceprezes: