Jaskier, Ciri, Yennefer, Geralt

Szczenięta z interwencji FMP do adopcji!

DATA PRZYJĘCIA: 29.01.18

WIELKOŚĆ: docelowo średnia (ok. 15-20 kg)

POCHODZENIE: Interwencja FMP, TOZ Świdnica

Cztery szczeniaczki przyjęliśmy do Schroniska po interwencji Fundacji Mam Pomysł i świdnickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ich matka oszczeniła się w domu osób, które zlitowały się nad bezdomną, wałęsającą się suczką. Przygarnęli ją a ona okazała się być ciężarna… Dotarliśmy do właścicieli, zrzekli się maluchów i zgodzili się przekazać je do adopcji. W czasie, gdy suczka będzie sterylizowana zyska ocieploną, solidną budę a kojec będzie uprzątnięty przez właścicieli.

Wszystkie maluchy są psami, które potrzebują dużo pracy. Nie zachowują czystości, nie potrafią chodzić na smyczy, mają lęk separacyjny – piszczą za człowiekiem. Przy zaangażowaniu właścicieli, świadomości, że psiaki mają za sobą trudną przeszłość, wyrosną na fajne psiaki. Mogą być bojaźliwe, potrzebują dużo uwagi i socjalizacji.

Docelowo wyrosną na średniej wielkości psiaki, suczka waży ok. 20 kg. Jednakże trudno nam dać gwarancję 🙂

Zainteresowanych adopcją, prosimy o wysyłanie ankiet, tutaj wzór: KLIK , na maila: adopcje@schroniskoswidnica.pl . Prosimy o rzetelne odpowiedzi i wskazanie konkretnego szczenięcia. Z osobami, które naszym zdaniem zadbają o wszystkie potrzeby małych piesków, skontaktujemy się i umówimy na termin odbioru psiaków.

GERALT – duży, brązowy piesek. Zaborczy, pewny siebie. 10.02.18 adoptowany!

CIRI – kudłata suczka, czarnej maści. Jest najbardziej śmiała i pewna siebie spośród swojego rodzeństwa. Bardzo proludzka, radosna i ciesząca się do ludzi. Trafiła do nas z owrzodzeniem rogówki, aktualnie przyjmuje żel, który ma złagodzić stan zapalny. Właściciel będzie musiał dokończyć kurację i zgłosić się później na kontrolę.

YENNEFER – gładkowłosa suczka, najbardziej wycofana z rodzeństwa. Musi znaleźć dom z innymi zwierzętami, świetnie i pewnie się czuje przy innych psach, z którymi uwielbia się bawić. Jest najspokojniejsza z całej grupy, zawsze lubi obserwować człowieka z boku, nie wpycha się pierwsza na kolana. 11.02.18 ADOPTOWANA

JASKIER – śmieszny, kudłaty psiak. Nabiera pewności siebie po podarowaniu mu czasu na aklimatyzację. Lubi mizianko, głaskanie przez wolontariuszy. Wesoły, ciekawski. 12.02.18 adoptowany