Clyde

Clyde – szalony rudzielec do adopcji! 🙂

DATA PRZYJĘCIA: 16.02.18

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OK. 16 KG

POCHODZENIE: GMINA LUBIN

 Jagoda M. i Krzysztof

Clyde to młody, około roczny psiak średniej wielkości. Jest wulkanem energii i kocha ludzi. To najbardziej wylewnie witający nas pies, każdego dnia, niezależnie od pory 🙂

Clyde jest uroczym psem, ale potrzebuje duuużo cierpliwości, troski i zrozumienia ze strony nowych opiekunów. Psiak najprawdopodobniej został pozostawiony sam sobie, poświęcono mu niewiele uwagi. Clyde nigdy nie mieszkał w mieszkaniu, ma problem z zachowaniem czystości i nie potrafi chodzić na smyczy. Szarpie się w różne strony i plącze, nie do końca rozumiejąc ten „wynalazek”.

Psiak jest bardzo ciekawski. Uwielbia węszyć, spacerować, poznawać nowe miejsca. Te czynności to jego priorytet w czasie spacerów 🙂 Jest śmiałym, radosnym psem, który przy poświęceniu mu czasu może stać się świetnym, skupionym na opiekunie psem.

Polecamy go do domu ze swobodnym wybiegiem. Raczej nie do kotów – goni je, obszczekuje. Inne psy akceptuje, ale zaatakowany odpowiada tym samym. Jest niestety dość natrętny, więc nie zawsze spotyka się psa cierpliwego. Niepolecany do malutkich dzieci – skacze, potrafi podrapać, bardzo się ekscytuje.