Tytus

Tytus – energiczny, młody psiak do adopcji!

DATA PRZYJĘCIA: 3.02.18

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OK. 15 KG

POCHODZENIE: UL. KOPERNIKA, ŚWIDNICA

Tytus to kilkuletni, średniej wielkości pies, którego zgłoszono nam wałęsającego się po ulicy Kopernika w Świdnicy. Pomimo ogłoszeń nie zgłosił się właściciel, więc Tytus szuka nowego domu.

Psiak jest bardzo energiczny – uwielbia spacery. W dodatku jako dość młodego psa cechuje go energiczny temperament, jest ciekawski, ochoczo poznaje nowe miejsca. Ma w sobie dużo energii, wymaga wychowania i okiełznania, gdyż dotąd nie poświęcono mu czasu na naukę dobrych manier.

Tytus jest bardzo czystym psem, załatwia swoje potrzeby na wybiegu, nie niszczy posłania. Jest psem domowym. Szuka stanowczego, odpowiedzialnego opiekuna. Prawdopodobnie był psem, który wiele razy był zdany sam na siebie. Wobec znanych sobie osób – chętnie wskakuje na kolana, opiera głowę o człowieka, zachęca do kontaktu. Wobec opiekunów i wolontariuszy jest otwarty i przyjaźnie nastawiony bez lęków i obaw.

Tytus ciągnie na smyczy, fascynują go szybko poruszające się obiekty i chce je gonić – stąd dom z kotami, małymi dziećmi stanowczo odpada. Tytus jest psem, który najlepiej sprawdzi się w domu z właścicielem, który go ułoży i zyska tym samym świetnego kompana!

Psiak lubi się bawić zabawkami, zna też podstawowe komendy. Jest naprawdę świetny! 🙂