Schroniskowe psiaki apelują o koce :)

Koce, koce, koce… To temat wiodący dzisiejszego wpisu 🙂
O co chodzi?
Konkretnie, to szukamy osób, które mają w swoich zasobach niepotrzebne, ale nadające się do wtórnego użycia w schronisku, KOCE.
Koce dla psów stanowią idealny materiał na legowiska. Psiaki mieszkają w ogrzewanych budynkach, ale każdy z nich potrzebuje miękkiego miejsca do spania. Naszym marzeniem jest zapewnić wszystkim psom takie plastikowe legowiska, jak widzicie tutaj na zdjęciu mają je trzy psiaki. Albo plastikowe palety. Na razie jednak ze względu na brak środków i ew. sponsorów, odłożyliśmy temat.
 
Jeśli masz większą ilość, trudną do przewiezienia, po uprzednim kontakcie, odbierzemy koce od Ciebie.
Jeśli jednak możesz dostarczyć je do nas, to zapraszamy! Nasze psiaki będą bardzo wdzięczne, radość na ich pyskach zawsze mówi sama za siebie!
Adres dostawy zapewne pamiętacie: Pogodna 3 w Świdnicy, w godzinach 11-17 🙂 
 
Widzisz potrzebę wsparcia naszych zwierzaków? A może chcesz przekazać wsparcie finansowe na doposażanie boksów naszych milusińskich, choćby w takie luksusowe posłania?
Możesz to zrobić, wpłacając na poniższe konto darowiznę z dopiskiem: „schronisko Świdnica”
Fundacja Mam Pomysł
07 1750 0012 0000 0000 3089 1082
 
Dlaczego nie kołdry, poduszki, materace?
Nasi pupile posiadają niesamowite umiejętności. W niektórych przypadkach moglibyśmy organizować konkurencję pożerania wypełniaczy kołder (wata, pierze) na czas. Jednak ze względu bezpieczeństwa unikamy takich sytuacji i kołdry otrzymują te niezjadające ich psiaki. Ponadto utylizacja tych rzeczy wskutek zużycia jest uciążliwa, zajmują dużo miejsca i generuje to problem z przechowywaniem.
 
 Kontakt w sprawie przekazania darów:
tel. 733 093 663 lub 790 241 451
kontakt@schroniskoswidnica.pl
Będziemy ogromnie wdzięczni za włączenie w akcję bliskich, znajomych, przyjaciół. Wspólnie możemy poprawić komfort życia naszych podopiecznych!