Flesz

Flesz – biszkoptowy słodziak do adopcji!

DATA PRZYJĘCIA: 27.02.18

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OK. 20 KG

POCHODZENIE:  GMINA RUDNA

Flesz to młody, przepiękny, średniej wielkości psiak. Jest mieszanką jakiegoś retrievera, być może kilka pokoleń wstecz stał obok labradora 🙂

Flesz jak przystało na domieszkę krwi rasy myśliwskiej jest psem bardzo aktywnym. To energiczny, radosny pupil, który potrzebuje zaangażowanego opiekuna, który poświęci mu czas na spacery i wspólne spędzanie czasu. Bardzo cieszą go spacery z wolontariuszami i chwile, w których opuszcza boks.

Psiak zachowuje czystość przy regularnych spacerach. Stara się utrzymać czystość w swoim boksie, nie niszczy posłania. Jest psem emocjonalnym, związuje się z właścicielem i bywa, że przy dłuższej nieobecności szczeka, więc potrzebuje domu, w którym będzie zostawał nieco krócej w samotności.

Wobec psów jest nieco natrętny, to znaczy, że cały czas zaczepia i musi znaleźć psiego kompana równego sobie, byle nie spokojniejszego. Aktualnie zamieszkuje z nieco większą od siebie, rudą suczką Lejlą, która również ma w naturze zaczepianie innych psów.

Koty: może z nimi mieszkać, ale pod warunkiem, że kot akceptuje psa. W Schronisku po spotkaniu z kotem, który nasyczał na Flesza, ten zaczął go oszczekiwać, unikać i ewidentnie zestresował go ten kontakt.

Dzieci: tylko starsze, jest bardzo energiczny i podgryza kiedy się rozkręci w zabawie.