Lejla

Lejla – duża suczka do adopcji!

DATA PRZYJĘCIA: 27.02.18

WIELKOŚĆ: DUŻA, OK. 30 KG

POCHODZENIE: GMINA RUDNA

Lejla to sporych rozmiarów suczka, która szuka domu chcącego zyskać bardzo radosną psią przyjaciółkę. Jest bardzo radosnym, pełnym energii psem i szukamy jej dobrego domu.

Lejla nie nadaje się do mieszkania, jest psem potrzebującym przestrzeni i niezachowującym czystości. Musi mieć swobodny wybieg i możliwość biegania na świeżym powietrzu. Najprawdopodobniej tak żyła w poprzednim domu, trafiając do nas nie umiała chodzić na smyczy.

Jest to młoda suczka, przy zaangażowaniu właściciela będzie bardzo fajnym towarzyszem. Szybko się uczy, jest chętna pracować z człowiekiem. Dużo je, to również ważna informacja, jednak nie broni miski.

Jest łagodnym psem, jedynie nieostrożnym i to może przeszkadzać w kontakcie z bardzo małymi dziećmi. Bardzo wylewnie cieszy się na widok człowieka i jest bardzo przyjaźnie nastawionym psem w stosunku do ludzi.

Jeśli trafi do domu z kotem, który akceptuje psy i nie jest agresywny wobec nich, to będzie to sprawdzony układ. Lejla ignoruje koty, dopóki one nie mają wrogich zamiarów wobec niej, wtedy się ich boi i może oszczekiwać.

W stosunku do psów: dość dominująca. Samce akceptuje, ale też jest dość natrętna wobec nich i musi trafić na psa równego sobie.