Lucky

Lucky – mały, odbierany interwencyjnie piesek…

DATA PRZYJĘCIA: 7.04.18

WIELKOŚĆ: MAŁA (OK. 10 KG)

POCHODZENIE: FMP, NA ZGŁOSZENIE TOZ ŚWIDNICA

Lucky jest pieskiem, którego inspektorzy TOZ Świdnica odebrali w fatalnej kondycji. Ten psiak nie należy do szczególnie masywnych, ale właściciel doprowadził do stanu, w którym pies ważył 8,55 kg i wyglądał jak chodzący szkielet…

Trafił do nas pod opiekę, został odkarmiony, przygotowany weterynaryjnie (szczepienia, kastracja) i teraz jest już gotów opuścić schronisko. To bardzo radosny, wspaniały psiak. Przeszedł dużo w swoim życiu, ale jest bardzo pogodnym, przyjaznym zwierzęciem.

Lucky to żywe srebro. Jest niezwykle ciekawski, na spacerach stara się zobaczyć wszystko. Jest bardzo młody, więc jest to zapewne spowodowane wiekiem. Uwielbia ludzi i bardzo wylewnie wita nas w swoim boksie każdego dnia. Lubi spacerować, węszyć, a pod koniec spaceru atrakcja: WYBIEG I ZABAWA Z PIŁECZKAMI!

Psiak zachowuje czystość. Nie wyje, kiedy zostanie sam. Obszczekuje obcych przez kraty boksu, ale nie ma złych zamiarów. Akceptuje suczki, koty również. Polecany do domu z nieco starszymi dziećmi, gdyż wskutek przeszłości ma wrażliwy tył – boi się chwytów znienacka.