Goście w schronisku!

Z naszych postów na FB i Instagramie (nawiasem mówiąc: zachęcamy do lubienia i obserwowania) wiecie, że w przeciągu ostatnich kilku tygodni gościliśmy naprawdę ciekawe osoby w schronisku. Wszystkie te osoby postanowiły pomóc nam w trudnym, wakacyjnym okresie roku, kiedy adopcje stoją, a podopiecznych przybywa. Celem wizyty była pomoc w adopcjach, ale też zainteresowanie naszym niewielkim schroniskiem i jego działalnością.

21 czerwca dzięki uprzejmości fotografa Kazimierza wykonaliśmy zdjęcia podopiecznych z udziałem pań: Marzeny Kotowskiej oraz Ingi Zawadzkiej, znanych szerszej publiczności m.in. z udziału w programie „Królowe Życia”.

Około tydzień później nasze zwierzaki miały kolejne odwiedziny o tak szlachetnym celu, tym razem również pani Inga Zawadzka oraz Wojciech Sukiennik, aktor, który pojawia się m.in. w produkcjach stacji telewizyjnej TV4. Zdjęcia wykonała Bożena Magnucka.

1 lipca spotkały nas dość spontaniczne odwiedziny Joanny Krupy, która w związku z castingiem i zdjęciami do programu telewizyjnego „Top Model” odwiedziła nasze piękne miasto i zechciała poznać schronisko. Wizyta przebiegła z przedstawicielami Urzędu Miejskiego w Świdnicy, co było dowodem naszej owocnej współpracy w zakresie opieki nad bezdomnymi zwierzętami.

Serdecznie dziękujemy za czas i zaangażowanie. Na profilach naszych gości w mediach społecznościowych możecie odnaleźć posty i relacje promujące adopcje naszych milusińskich. Mamy nadzieję, że ta „reklama” otworzy furtkę do adopcji szczególnie podopiecznym, którzy na domy czekają zdecydowanie za długo…

A poniżej galerie zdjęć:

Inga Zawadzka z naszymi czworonogami:

 

Marzena Kotowska z naszymi czworonogami:

 

Wojciech Sukiennik z naszymi czworonogami oraz Inga Zawadzka:

Fotorelacja z odwiedzin Joanny Krupy ze strony ŚWIDNICA – rynek z tradycjami: