Kalendarze na 2019 rok już są!

Rusza sprzedaż na pomoc naszym podopiecznym! W biurze schroniska są już dostępne kalendarze na nowy, 2019 rok. Cały kalendarz zapełniony jest zdjęciami wolontariuszy naszej placówki i naszymi cudownymi psami oraz kotami.

Nie będziemy wrzucać tu zdjęć wnętrza, przekonajcie się sami. Jest piękny. Każdy miesiąc reprezentuje inny zwierzak. Niestety spośród wielu, które przeszły przez nasze schronisko, mogliśmy wybrać tylko kilkanaście, było trudno, ale oto jest nasza perełka.

Kalendarz ma format A3, jest kalendarzem do powieszenia, ma 6 kart (przekładamy na drugą stronę po minionym półroczu 🙂

Cena tego cudeńka to 20 zł.

Można nabywać w biurze Schroniska (Pogodna 3, Świdnica w godzinach pracy placówki) lub złożyć zamówienie mailem: kontakt@schroniskoswidnica.pl. Jest możliwa wysyłka, prosimy wtedy doliczyć 10 zł. Można wpłacać przelewem. Udzielamy więcej informacji po otrzymaniu maila 🙂

A jeśli już kupisz od nas kalendarz, zareklamuj go! Dochód ze sprzedaży zasila nasze Schronisko i nasze zwierzaki, a więc ich leczenie, dodatkowe wyposażanie boksów i wszelkie potrzebne im gadżety, po prostu pomaga nam pomagać!

Jak reklamujemy?

Zrób fotkę z naszym kalendarzem w tle, opatrz ją hashtagiem #schroniskoswidnica i umieść na swoim FB, Instagramie, Twitterze – gdziekolwiek 🙂

Zapraszamy 🙂