Hoper

Hoper – rudzielec czeka na dom!

DATA PRZYJĘCIA: 9.11.18

POCHODZENIE: UL. LELEWELA, ŚWIDNICA

WIELKOŚĆ: DOROSŁY

Hoper jest dorosłym, przepięknym kocurem który uroczym pyszczkiem oraz mądrym wyrazem unikatowych, bursztynowych oczu zakochuje w sobie wszystkie osoby, które go zobaczą.
Trafił do schroniska prosto z ulicy, po czym spędził wiele długich dni w oczekiwaniu na właścicielkę, która pomimo tego, że zdeklarowała się odebrać kota ze schroniska – nigdy się po niego nie pojawiła.
Tak więc kocur poszukuje właśnie nowych, odpowiedzialnych opiekunów z którymi zostanie już do końca.

Z charakteru Hoper jest osobnikiem bardzo łaknącym kontaktu z człowiekiem, aczkolwiek posiadającym w sobie również dozę kociego indywidualisty. Lubi wchodzić do różnych pomieszczeń, zwiedzając nowy teren; jest ciekawski, uwielbia się bawić, ochoczo łasi się do podstawionej ręki, mrucząc głośno i domagając się większej ilości pieszczot.
Hoper ma tylko jedną wadę – dodatni wynik testu na FIV. A więc choruje na nabyty niedobór immunologiczny, co w konsekwencji prowadzi do ciągłego spadku odporności.
Mimo to, prosimy nie bać się tej przypadłości – jest ona groźna jedynie dla innych kotów, dlatego też poszukujemy Hoperowi domu niewychodzącego, bez innych kotów przebywających w mieszkaniu (chyba, że również są nosicielami wirusa FIV).
Prosimy o dom dla tego wspaniałego stworzenia. W schroniskowych warunkach Hoper nieustannie narażany jest na stres, co nie wpływa na niego dobrze. Kicha, markotnieje…
W celu adopcji prosimy zabrać ze sobą transporter oraz dowód osobisty.