Weekendowy rozkład jazdy :)

W nadchodzący weekend uczestniczymy w kilku przedsięwzięciach organizowanych na terenie miasta Świdnica. Zachęcamy Was do uczestnictwa, gdyż jest szansa podarować dary dla zwierzaków, nabyć kalendarz-cegiełkę, porozmawiać z naszą załogą i dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, nabyć piękne rękodzieło również będące cegiełką na rzecz naszych zwierzaków. Będą z nami psiaki ze schroniska!

Dokąd Was zapraszamy?

-> 14,15,16 grudnia w godzinach 11-18 znajdziecie nas na Jarmarku Bożonarodzeniowym w świdnickim rynku. To właśnie tam proponujemy Wam rękodzieło, kalendarze i możliwość spotkania z naszą załogą i psim reprezentantem.

Będą tu też pyszne ciasteczka od wolo Izy: klik!

-> 16 grudnia w godzinach 12-18 zapraszamy Was do Galerii Świdnickiej. Będziemy tam z podopiecznymi 2 schronisk: naszego oraz schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu! Jest szansa zostawić darowiznę rzeczową, szczególnie apelujemy o karmę w puszkach dla psów i kotów, a także poznać cudowne sierściuchy, wolontariuszy i naszą działalność! Będą też z nami kalendarze na 2019 ze świdnickimi futrzakami!

Dołączcie do wydarzenia akcji: klik

Dzieje się! Angażujemy całą naszą kadrę, a także nieocenionych wolontariuszy. Wszystko na pomoc zwierzakom! Będziecie z nami? Serdecznie zapraszamy!