Karmel

Karmel – owczarkowaty psiak czeka na dom!

DATA PRZYJĘCIA: 20.12.18

POCHODZENIE: GMINA LUBIN

WIELKOŚĆ: DUŻA (OK. 30 KG)

Karmel to około 2 letni pies w typie owczarka niemieckiego. Nie wiemy, czy został porzucony, czy zagubiony, jednakże nikt się po niego nie zgłosił dotychczas…  Poszukujemy dla niego domu, który zrozumie jego potrzeby.

Karmel to pies bardzo, ale to bardzo aktywny. Kiedy nudzi mu się w boksie, zajmuje się swoim posłaniem. Mimo to jest jednak psem starającym się zachować czystość, to naprawdę fajny pies, potrzebuje tylko mądrego właściciela!

Karmel jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek. Niczym typowy owczarek – zawsze zwarty i gotowy, pełen energii i poszukujący uwagi. Uwielbia piłeczki i jest nie do zdarcia, jeśli chodzi o ganianie za nimi. Trudno mu się odnaleźć w schronisku i widać, jak bardzo potrzebuje większej ilości ruchu.

Karmel jest bardzo pobudliwy i ciężko mu nawiązać więź z innymi psami, kota pogoni z wielką chęcią 😉 Jest zbyt energiczny i ciężko mu się uspokoić, toteż inne zwierzęta nie widzą  w nim przyjaciela.

Idealnie, gdyby Karmel znalazł dom u osoby akceptującej jego owczarkowy sposób bycia 🙂 Poszukujemy domu, może być z dziećmi (starszymi, bo skacze z radości i może nieumyślnie przewrócić dziecko), który będzie z Karmelem spacerował, a może i zaoferuje mu domek z ogródkiem.