Półkolonie FMP 2019

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń na pierwszą edycję warsztatów edukacyjnych dla dzieci, pn. Półkolonie z FMP 2019.

Proponujemy 2 terminy uczestnictwa dla grupy wiekowej 7-12 lat, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Wszystkie zajęcia i spotkania odbywać się będą w obiekcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej 3.

Organizatorem akcji jest Fundacja Mam Pomysł z siedzibą w Bielawie. Dochód uzyskany z tego przedsięwzięcia będzie przeznaczony na budowę pawilonu kociarni na terenie schroniska.

W programie przedsięwzięcia mamy rozmaite zajęcia dotyczące opieki nad różnymi zwierzętami, troski o środowisko, lekcji j. angielskiego i zajęć manualnych. Wszystko wiąże się z tematyką działalności naszej fundacji i warsztaty odbywać się będą przy udziale psów, kotów, koni oraz naszych gości, którzy poprowadzą zajęcia dla dzieci i wzbogacą je o nową wiedzę. Program stanowi załącznik do tego ogłoszenia.

Organizujemy tę ideę ze względu na naszą misję edukacji i budowania postaw humanitarnych. Uważamy, że nasze najmłodsze pokolenie jest chętne się uczyć, a podczas tych warsztatów, przy dobrej zabawie nabywać też nowe umiejętności i wartości.

Dodatkowo: każde dziecko otrzyma certyfikat przyjaciela zwierząt wydany przez Fundację Mam Pomysł, wywołane zdjęcie z pamiątkowej sesji fotograficznej z udziałem zwierząt.

Koszt uczestnictwa 1 dziecka w 1 turnusie to 500 zł.

W koszt wliczone są:

  • posiłki: II śniadanie w postaci przygotowanych przekąsek: bułki lub muffinki oraz obiad w postaci wegetariańskiego dania przy ognisku, innego na każdy dzień – posiłki przygotowuje Monika znana jako Jedzonie, wszystko domowej roboty, zdrowe i smaczne 🙂
  • ubezpieczenie NNW
  • materiały niezbędne do realizacji warsztatów i zajęć – narzędzia oraz akcesoria biurowe, wywołanie zdjęć, certyfikatów,
  • codzienna, godzinna lekcja j. Angielskiego ze słownictwem dostosowanym do tematyki działań fundacji: zdrowie, zwierzęta, ekologia, środowisko naturalne

Do wyboru są dwa terminy:

I turnus: 22-26.07.2019 r.

II turnus: 29.07-2.08.2019 r.

W każdej grupie mamy 10 miejsc.

Zapisy przyjmowane są mailowo: kontakt@mampomysl.org w tytule wiadomości prosimy wpisać PÓŁKOLONIE FMP 2019.

Zasady uczestnictwa, wzór umowy w załączniku.

Program może ulec zmianie, zależnie od warunków panujących w placówce i pogody.

Warunkiem uczestnictwa jest zgoda rodzica, podpisanie umowy. Dziecko nie może być uczulone na jakiekolwiek wydzieliny zwierząt: psów, kotów, koni.

Zadatek w wysokości 20% ceny półkolonii. Terminy wpłat itd. są we wzorze umowy.

Płatność przelewem, gotówką, kartą na miejscu.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

W razie pytań, wątpliwości, również zapraszamy do kontaktu mailowego.

Załączniki: