Weź udział w konkursie i zostań twarzą naszego kalendarza!

Ogłaszamy konkurs! Poszukujemy najlepszego pomysłu na promocję adopcji zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy 🙂 .

Celem konkursu jest wyłonienie Zwycięzcy i 12 Wyróżnionych. Pomysł zwycięzcy przyczyni się do promocji adopcji zwierząt z naszego Schroniska i Organizator (Fundacja Mam Pomysł – operator schroniska) wcieli go w życie.

Nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w sesji zdjęciowej (właściciele + zwierzęta) do kalendarza-cegiełki na rok 2020 (termin: 6.10.19 r.), z którego dochód przeznaczany jest na opiekę nad zwierzętami. Zdjęcie zwycięzcy będzie okładką kalendarza i jego promocją prowadzoną w okresie listopad 2019 – marzec 2020. Zdjęcia wyróżnionych będą poszczególnymi zdjęciami poszczególnych miesięcy.

Co musisz zrobić? Po pierwsze: mieć adoptowane z naszego schroniska zwierzę.

  1. Pomyśl, jak wypromować adopcje naszych podopiecznych.
  2. Prześlij nam swój pomysł, scenariusz, ideę, pracę konkursową drogą mailową na adres: kontakt@schroniskoswidnica.pl w terminie od 15 września 2019 r. do 25 września 2019 r. godz. 23:59 czasu lokalnego. W zgłoszeniu musi pojawić się nr ewidencyjny naszego adoptowanego zwierzęcia.
  3. Pamiętaj o zgodzie, którą znajdziesz w załącznikach Schroniska.
  4. Zapoznaj się z Regulaminem, dostosuj swoje zgłoszenie do jego wymogów, załącz wszystkie zgody, zapoznaj się ze wzorem porozumienia. Przesyłając nam pracę konkursową, stajesz się Uczestnikiem i akceptujesz wszystkie zasady naszej zabawy 🙂
  5. Później… Oczekuj ogłoszenia wyników 🙂

Mamy nadzieję, że tegoroczny kalendarz cegiełka będzie wyjątkowy, a projekt który razem zrealizujemy pomoże bezdomnym psom i kotom.

Nasze jury czeka na Wasze zgłoszenia! Liczymy na dobrą zabawę i już nie możemy doczekać się sesji foto z Wami i Waszymi futrzakami 6 października.

Załączniki: