GUSTAW - pies do adopcji w schronisku świdnica

GUSTAW

Samiec • Dorosły • Duży
Nr. ewidencyjny: 27/2023
Data przyjęcia: 26 stycznia 2023
Miejscie pochodzenia: Świebodzice Miasto
Wielkość: Duży
Wiek: około 7 lat

Gustaw to rottweiler, który został odebrany interwencyjnie z jednego z mieszkań w Świebodzicach. Pies mieszkał w fatalnych warunkach, nie wychodził z mieszkania, a spacery na dworze nie były mu przez dłuższy czas znane. 

Jest to potężny pies, który mimo swojego wyglądu, ma ogrom miłości do przekazania. Gustaw bardzo towarzysko podchodzi do człowieka i jest jego ciekawy. Na swobodnych spacerach w ogrodzie sensorycznym, bardzo ładnie eksploruje cały teren. Gdy ma ochotę podejść do opiekuna to przychodzi i daje się głaskać, w momencie kiedy już nie ma na to ochoty, po prostu odchodzi. Jest bardzo dużym psem, który ze względu na mnóstwo energii do wykorzystania, potrzebuje długich spacerów by rozładować swoją energię. 

Oddamy go tylko do domu z ogrodem ze względu na jego gabaryty i możliwość swobodnego poruszania się po terenie, chcemy aby miał to, czego nigdy w poprzednim domu nie zaznał :)

Gustaw może zamieszkać tylko ze starszymi dziećmi, które uszanują jego prywatność. Nowy właściciel psa powinien mieć podstawową wiedzę na temat tej rasy.

 

 

 

 

 

Charakter
Stosunek do ludzi: Ufny
Stosunek do dzieci: Negatywny
Stosunek do psów: Nie akceptuje
Stosunek do zwierząt: Negatywny
Rekomendowany dom: Wymagany dom z ogrodem
Inne:

Podaruj wpłatę dla: GUSTAW

Najczęściej zadawane pytania

Adopcja pupila to wielka odpowiedzialność. Poświęć kilka minut na zapoznanie się z naszym działem pytań i odpowiedzi aby utwierdzić
się w przekonaniu, że chcesz adoptować zwierzę

Extra product

Poznaj zasady adopcji

Adopcja pupila to wielka odpowiedzialność. Zapoznaj
się z zasadami obowiązującymi przy adopcji z naszego
schroniska dla zwierząt.