SZKRABCIA - pies do adopcji w schronisku świdnica

SZKRABCIA

Suczka • Senior • Średni
Nr. ewidencyjny: 422/2022
Data przyjęcia: 12 sierpnia 2022
Miejscie pochodzenia: Świdnica Miasto
Wielkość: Średni
Wiek: około 10 lat

Szkrabcia to sunia z bardzo przykrą historią.... Całe życie wraz ze swoimi 4 psimi kompanami mieszkała w mieszkaniu u boku właścicielki, jednakże wyjazd za granicę spowodował to, że właścicielka zrzekła się
zwierząt i umieściła je w schronisku. Szkrabcia i 4 inne psy trafiły do nas w stanie dramatycznym - wyłysiałe, z ogromną ilością pcheł, pchła za pchłą, przerośnięte pazury, które się już zawijają, psy zlęknione, z problemami stawów.

Na ten moment stan zdrowia suczki jest stabilny, dlatego poszukujemy jej nowego domu - takiego na zawsze, który da jej szansę pomimo wieku.

Szkrabcia jako psi senior szanuje i nie niszczy rzeczy. Jest naprawdę fajną suczką tylko potrzebuje czasu by zaufać człowiekowi i zapoznać się z nim. Nie radzi sobie z pobytem w schronisku i bardzo się stresuje... Po wyjściu z boksu jest naprawdę kontaktową przyjaciółką!
Przez wzgląd na trudną przeszłość Szkrabci, chcemy aby jak najszybciej znalazła swoje ciepłe miejsce na ziemi. Idealnie nada się dla osoby starszej, która chce dać jej trochę ciepła, własny kąt i dużo miłości.
Pies dogaduje się z innymi psami i nie zwraca uwagi na koty.

Charakter
Stosunek do ludzi: Ufny
Stosunek do dzieci: Negatywny
Stosunek do psów: Akceptuje
Stosunek do zwierząt: Pozytywny
Rekomendowany dom: Odnajdzie się w mieszkaniu
Inne:

Podaruj wpłatę dla: SZKRABCIA

Najczęściej zadawane pytania

Adopcja pupila to wielka odpowiedzialność. Poświęć kilka minut na zapoznanie się z naszym działem pytań i odpowiedzi aby utwierdzić
się w przekonaniu, że chcesz adoptować zwierzę

Extra product

Poznaj zasady adopcji

Adopcja pupila to wielka odpowiedzialność. Zapoznaj
się z zasadami obowiązującymi przy adopcji z naszego
schroniska dla zwierząt.