Dobra opcja to adopcja! Pomóż nam przetrwać do końca roku

Jesień 2022 to poważne kampanie: adopcyjna i zbiórkowa. Bardzo liczymy na Waszą pomoc. Zapraszamy do adopcji podopiecznych w ramach kampanii Dobra opcja to adopcja i do wsparcia zbiórki na przetrwanie schroniska do końca roku. 
 
 

Adoptuj zwierzę ze wsparciem

 
Nasze sztandarowe hasło Dobra opcja to adopcja uruchamia akcję promującą adopcje zwierząt ze świdnickiego schroniska. Podczas kampanii będziemy wspólnie z ekspertami i partnerami kampanii wspierać rodziny adopcyjne w jeszcze szerszym zakresie. Przygotowaliśmy upominki dla zwierząt i ich nowych właścicieli, rabaty na usługi behawiorystów, czy gabinetu weterynaryjnego, ale również bonusowe usługi pielęgnacji zwierząt. W okresie trwania akcji przygotujemy również szereg materiałów edukacyjnych, wykładów, w tym online. Stworzymy okazję do zdobycia dodatkowej wiedzy dla potencjalnych adoptujących. O przebiegu akcji będziecie Państwo informowani poprzez naszą stronę na Facebooku, czy Instagramie. Utworzone jest też wydarzenie z aktualnościami kampanii: ADOPTUJ ZWIERZAKA W RAMACH AKCJI DOBRA TO ADOPCJA.
Akcja potrwa do 30 listopada br. 
 

Pomóż nam przetrwać do końca roku

 
Myśląc o kampanii zbiórkowej, mamy na myśli akcję, podczas której zbieramy fundusze na przetrwanie do końca roku. Przez szybujące w górę ceny mamy poważne braki w funduszach, przez co każdego miesiąca, do końca tego roku, może nam braknąć po 20 tysięcy złotych… Ufamy, jak nasze pupile, że wesprzecie misję ratowania zwierząt. Apelujemy o adopcje i o darowizny na rzecz naszej zbiórki. Formy pomocy, naszych podopiecznych do adopcji, opisujemy na oficjalnej stronie schroniska w zakładce Jak pomóc.
Link do zbiórki na portalu ratujemyzwierzaki.pl : KLIK
 
Numer konta do przelewów darowizn:

Fundacja Mam Pomysł
07 1750 0012 0000 0000 3089 1082
koniecznie z dopiskiem: „schronisko w Świdnicy”.

Dla przelewów zza granicy:

Kod BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX
nr rachunku IBAN: PL 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082

PayPal:

[email protected]

 

Pomagamy 1000 zwierzętom

 
Fundacja Mam Pomysł prowadzi świdnickie schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Pogodnej 3 od prawie 6 lat. Każdego roku podejmujemy działania, interweniujemy, przygarniamy pod swój dach około 1000 zwierząt. Jesteśmy w trudnej sytuacji. Bieżący rok przyniósł nam wojnę, kryzysy, wiele wyzwań i dramatycznych historii nowych podopiecznych. Opiekujemy się ponad 140 czworonogami, które z nadzieją wyczekują każdego dnia. Ufają, że jako zespół fundacji i schroniska zapewnimy im dobre warunki, właściwe pożywienie i opiekę na najwyższym poziomie.